A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L.

Societate cu răspundere limitată · Comuna Valea Ierii, județul Cluj

Activă înființată 2020 CAEN 4312

CUI (cod fiscal) 42933447

A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 august 2020 sub numărul J12/2465/2020, cu codul unic de înregistrare 42933447 și sediul social în Comuna Valea Ierii, județul Cluj. Firma figurează ca activă, cu o vechime de 6 ani. În bilanțul pe 2025 a raportat o cifră de afaceri netă de 0 lei, o pierdere netă de 15.569 lei. Activitatea principală declarată este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului; după cifra de afaceri, firma se află pe locul 142 din 200 de firme cu aceeași activitate principală din județul Cluj.

Date de identificare

Denumire
A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42933447
Nr. Reg. Com.
J12/2465/2020
EUID
ROONRC.J12/2465/2020
Data înregistrării
18 august 2020
Formă juridică
Societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
Activă

Sediul social

VALEA IERII, nr. 49A
Comuna Valea Ierii, județul Cluj
Cod poștal 407585

Mențiuni de stare (ONRC)

  • Funcțiune

Bilanț și indicatori financiari 2024–2025

0 leiCifra de afaceri 2025
-16 mii leiPierdere netă 2025
—Angajați (medie) 2025
-155 mii leiCapitaluri proprii
Indicator (lei)20242025Evoluție
Cifra de afaceri netă—0
Venituri totale-97.8740+100%
Cheltuieli totale50.62715.569−69%
Profit / pierdere brută-148.501-15.569+90%
Profit / pierdere netă-148.501-15.569+90%
Active imobilizate15.5690−100%
Active circulante2.2321.482−34%
— casa și conturi la bănci2.2321.482−34%
Datorii156.871156.121−0,5%
Capitaluri proprii-139.070-154.639−11%
Capital subscris vărsat200200+0,0%

Indicatori calculați (2025)

Grad de îndatorare (datorii / active)
10.534,5%
Active circulante / datorii
0,01

Valori în lei, din situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor. Indicatorii calculați sunt estimări orientative.

Domeniu de activitate (CAEN)

Activitate principală (din bilanțul 2025): 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)

21 activități autorizate – CAEN Rev.2

Firme cu aceeași activitate în județul Cluj

Toate firmele cu CAEN 4312 din județul Cluj →

Alte firme din Valea Ierii

Toate firmele din Valea Ierii →

Întrebări frecvente despre A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L.?

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L. este 42933447, iar numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2465/2020. Pentru facturare, firmele plătitoare de TVA folosesc codul cu prefixul RO (RO42933447); verificați statutul de plătitor de TVA pe site-ul ANAF.

Unde are sediul A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L.?

Conform datelor ONRC, sediul social este în VALEA IERII, nr. 49A, Valea Ierii, județul Cluj.

Ce cifră de afaceri a avut A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În bilanțul pentru anul 2025, A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri netă de 0 lei, și o pierdere netă de 15.569 lei.

Este A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Starea înregistrată la Registrul Comerțului este: activă. Firma a fost înregistrată pe 18 august 2020. Datele provin din setul ONRC publicat pe data.gov.ro la 2 septembrie 2026.

Ce activitate are A&V MOUNT CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată în ultimul bilanț este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2).

Date publice: ONRC (data.gov.ro, 02.09.2026) și Ministerul Finanțelor. Informațiile nu înlocuiesc un certificat constatator emis de Registrul Comerțului. Ați găsit o eroare? Scrieți-ne.