SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL
Societate cu răspundere limitată · Hănțești, Comuna Buciumeni, județul Galați
SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 2015 sub numărul J17/948/2015, cu codul unic de înregistrare 34827631 și sediul social în Hănțești, Comuna Buciumeni, județul Galați. Firma figurează ca activă, cu o vechime de 11 ani. În bilanțul pe 2025 a raportat o cifră de afaceri netă de —, o pierdere netă de 21.653 lei. Activitatea principală declarată este 5610 – Restaurante.
Date de identificare
- Denumire
- SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL
- CUI
- 34827631
- Nr. Reg. Com.
- J17/948/2015
- EUID
- ROONRC.J17/948/2015
- Data înregistrării
- 29 iulie 2015
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- Activă
Sediul social
HĂNȚEȘTI, nr. 11Hănțești, Comuna Buciumeni, județul Galați
Cod poștal 807061
Mențiuni de stare (ONRC)
- Funcțiune
Bilanț și indicatori financiari 2024–2025
| Indicator (lei) | 2024 | 2025 | Evoluție |
|---|---|---|---|
| Venituri totale | 0 | 0 | |
| Cheltuieli totale | — | 21.653 | |
| Profit / pierdere brută | 0 | -21.653 | |
| Profit / pierdere netă | 0 | -21.653 | |
| Active circulante | 25.424 | 3.771 | −85% |
| — stocuri | 21.653 | — | |
| — casa și conturi la bănci | 3.771 | 3.771 | +0,0% |
| Datorii | 107.174 | 107.174 | +0,0% |
| Capitaluri proprii | -81.750 | -103.403 | −26% |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | +0,0% |
Indicatori calculați (2025)
- Grad de îndatorare (datorii / active)
- 2.842,1%
- Active circulante / datorii
- 0,04
Valori în lei, din situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor. Indicatorii calculați sunt estimări orientative.
Domeniu de activitate (CAEN)
Activitate principală (din bilanțul 2025): 5610 – Restaurante (CAEN Rev.2)
14 activități autorizate – CAEN Rev.2
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale4311Lucrări de demolare a construcțiilor4312Lucrări de pregătire a terenului4321Lucrări de instalații electrice4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat4333Lucrări de pardosire și placare a pereților4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.4711Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare4941Transporturi rutiere de mărfuri5610Restaurante5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Firme cu aceeași activitate în județul Galați
- FABRICA DE DISTRACȚII SRL 23,1 mil. lei
- ANDRA COMEXIM SRL 17,1 mil. lei
- MCPIZZA & PASTA S.R.L. 8,1 mil. lei
- VIVALU ANIS SRL 7,1 mil. lei
- LEVEL FIVE SRL 7,0 mil. lei
- RITMIC GRIGORAS BAND SRL 6,2 mil. lei
- LION TOUR SRL 6,1 mil. lei
- DASCOS SRL 5,7 mil. lei
Alte firme din Buciumeni
- BRAVALIS IMPEX SRL 3,6 mil. lei
- AGROPRIM SRL 2,3 mil. lei
- NIC-MA MONTAJ S.R.L. 979 mii lei
- NIKORVIM PROD 2011 SRL 656 mii lei
- AMBICONS START S.R.L. 478 mii lei
- D&D BUCIUM CONSTRUCT S.R.L. 449 mii lei
- SERGA LUX SRL 361 mii lei
- VERO & CLON S.R.L. 258 mii lei
Întrebări frecvente despre SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL?
Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL este 34827631, iar numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/948/2015. Pentru facturare, firmele plătitoare de TVA folosesc codul cu prefixul RO (RO34827631); verificați statutul de plătitor de TVA pe site-ul ANAF.
Unde are sediul SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL?
Conform datelor ONRC, sediul social este în HĂNȚEȘTI, nr. 11, Hănțești, Buciumeni, județul Galați.
Ce cifră de afaceri a avut SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL în 2025?
În bilanțul pentru anul 2025, SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri netă de —, și o pierdere netă de 21.653 lei.
Este SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL o firmă activă?
Starea înregistrată la Registrul Comerțului este: activă. Firma a fost înregistrată pe 29 iulie 2015. Datele provin din setul ONRC publicat pe data.gov.ro la 2 septembrie 2026.
Ce activitate are SAPCRIS EDIL CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală declarată în ultimul bilanț este 5610 – Restaurante (CAEN Rev.2).
Date publice: ONRC (data.gov.ro, 02.09.2026) și Ministerul Finanțelor. Informațiile nu înlocuiesc un certificat constatator emis de Registrul Comerțului. Ați găsit o eroare? Scrieți-ne.